O nas

Jesteśmy firmą transportową, która działa na rynku już ponad 20 lat. Przez te wszystkie lata naszej działalności, zdobyliśmy cenne doświadczenie w branży. Nabyte doświadczenie przekłada się zaś na profesjonalizm i pewność w realizacji naszych usług. Możemy poszczycić się bogatym portfolio w zakresie transportu osób.

Jesteśmy profesjonalistami, a każda nasza usługa jest wykonywana na najwyższym poziomie. Rzetelnie wykonujemy każde powierzone nam zadanie, a za nadrzędną wartość stawiamy bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Jesteśmy niezawodni i zawsze punktualni, cieszymy się uznaniem i zaufaniem wśród naszych klientów.

Każda nasza oferta może być ściśle dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Chętnie służymy fachowym doradztwem. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych kontrahentów. Przede wszystkim stawiamy na jakość naszych usług.

Cenimy swoich klientów i szanujemy ich czas, zawsze dbamy o jakość świadczonych usług, terminowość i solidność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i flotą. Chętnie nawiążemy współpracę!

Ufamy naszym kierowcom

Na naszą kadrę składają się doświadczeni kierowcy z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasi kierowcy posługują się również językami obcymi.

Nasza flota składa się różnorodnych, nowoczesnych pojazdów

spełniających najwyższe europejskie standardy. Nasz tabor reprezentują nowoczesne, wygodne i luksusowe autokary, busy oraz limuzyny. Posiadamy również ekskluzywną flotę VIP.

Świadczymy usługi dla osób indywidualnych, jak również grup zorganizowanych

na terenie całej Europy. Z powodzeniem obsługujemy wesela, eventy, pikniki, transfery z lotniska, hotelu, wycieczki szkolne, obozy oraz wszelkie inne usługi w zakresie transportu pasażerskiego.

Obsługujemy również grupy prestiżowe

 oraz pojedyncze przewozy dla VIPów.